Головна / Актуально / З Днем міста Горішні Плавні!

Шановні містяни!

У житті кожного з нас буває чимало свят – як особистих, так і загальнодержавних. Але є ті, що займають окреме місце в наших серцях та душах. І, без сумніву, одним із таких є День міста.

Наше сучасне місто – окраса Полтавщини, лідер соціально-економічного розвитку регіону, флагман гірничодобувної промисловості. Але найбільше багатство – це його мешканці: щирі, працьовиті, високодуховні й талановиті люди, завдяки яким громада живе і впевнено рухається вперед.

Сердечно вітаю вас, дорогі першопрохідці, низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов та вірність рідному місту. Приємно усвідомлювати, що й сьогодні ветерани не залишаються осторонь подій, а впевнено тримають руку на пульсі життя нашого краю.

Щирі слова подяки вам, шановні містяни, за все те добро, що ви зробили й робите для своєї територіальної громади. Попереду на нас чекає багато планів і проектів. І дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли порозуміння, взаємну повагу й підтримку для подальшого розвитку й процвітання міста.

Тож нехай щастя, здоров’я, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, в кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану й небайдужу громаду під мирним небом України.

З повагою, народний депутат України Костянтин ЖЕВАГО