Головна / Видео / Візит Надзвичайного і Повноважного посла Швейцарії в Україні Ґійома Шойрера у м. Горішні Плавні

Надзвичайний і повноважний посол Швейцарії в Україні Ґійом Шойрер в рамках візиту до Горішніх Плавнів відвідав освітні та спортивні заклади міста

Протягом останніх років їх було суттєво модернізовано завдяки ініціативі міської адміністрації та фінансовій підтримці благодійного фонду Полтавського ГЗК і особисто народного депутата України Костянтина Жеваго. Подробиці візиту дивіться у сюжеті ТРК “ГОК”.Під час візиту до Горішніх Плавнів поважного гостя супроводжували особисто народний депутат України Костянтин Жеваго та міський голова Дмитро Биков. Першим об’єктом, який відвідала делегація, став дошкільний навчальний заклад «Золота рибка».

1496393239_img_4631

Він за останні роки був термомодернізований коштом міського бюджету та благодійного фонду Полтавського ГЗК. «Програма термомодернізації приміщень нині реалізується в кожному навчальному закладі нашого міста», – зазначив Дмитро Биков.


Наступним пунктом слідування делегації став спортивний комплекс загальноосвітньої школи №6, зведений коштом Благодійного фонду. Саме завдяки постійній підтримці Костянтином Жеваго галузі спорту нашого міста Горішні Плавні мають не тільки розвинуту мережу спортивних закладів, а й високі здобутки, як то, наприклад, бронзова медаль Дмитра Янчука на олімпіаді у Ріо-де-Жанейро.

Особливе враження на поважних гостей справило відвідування загальноосвітньої школи №1. Тут Ґійому Шойреру довелось не тільки дивуватися технічно досконалим витворам учасників гуртка робототехніки, а й бути присутнім на імпровізованому уроці фізики у заслуженого вчителя України Сергія Залізняка. Посол Швейцарії зізнався, що шкодує, що в школі не мав такого чудового вчителя.
Побували учасники делегації ще й на двох спортивних об’єктах нашого міста – басейні «Нептун» та тренувальній базі футбольного клубу «Гірник-спорт».

1496393249_img_4893

1496393255_img_4878

Ґійом Шойрер щиро радів тому, які унікальні можливості для всебічного розвитку мають маленькі мешканці нашого міста:  “Я був дуже приємно здивований: школа, дитячий садок, футбольний клуб, басейн. З моменту мого приїзду, вчора ввечері, у мене тільки позитивні відчуття. У місті помітна дуже хороша динаміка і позитивний «цикл»: щасливі діти, тому що у них хороші школи, басейн і, як ми вже побачили, вчителі. Відповідно, і батьки відчувають себе щасливими, тому що щасливі їхні діти, і навпаки: у батьків тут є дуже хороша робота і, відповідно, – діти щасливі. Тут позитивна динаміка, «щасливе місто», мені дуже приємно перебувати в цьому місті.”

Посол Швейцарії дав найвищу оцінку соціальній діяльності підприємств групи Ferrexpo на території нашого міста: “У мене склалося позитивне враження. Це дуже важливо для Компанії – бути соціально-відповідальною. І, я думаю, що це ще продовжує активно розвиватися. У нас, в Швейцарії, вже є такий досвід, звичайно, зі своїми злетами і падіннями. Ми почали впроваджувати соціальні відповідальності досить рано, потім цей процес ненадовго зупинився, але зараз він повертається дуже стрімко. Я дуже радий побачити тут щось схоже. Я думаю, що компанія Ferrexpo прекрасно виконує свою соціальну програму. Дуже важливо, щоб у будь-якої Компанії була програма соціальної відповідальності: довгостроковий план, стратегія – це те, що я побачив тут. “

1496393215_img_4959

По завершенні офіційної частини візиту Надзвичайний і повноважний посол Швейцарії в Україні Ґійом Шойрер мав змогу помилуватися чудовими краєвидами нашого міста біля Свято-Миколаївського собору.

Відео: ТРК “ГОК”. Фото: Дмитро Купцов.