Головна / Видео / Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарії в Україні Ґійома Шойрера на підприємства Ferrexpo

Горішні Плавні з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Ґійом Шойрер

Зранку поважний гість відвідав виробничі цехи Єристівського і Полтавського ГЗК, ознайомився із основними етапами виробництва залізорудних окатків на підприємствах промислової групи Ferrexpo та поспілкувався із адміністрацією комбінатів.

Також посол оглянув сучасної котельну, в якій утилізують відпрацьоване мастило, що виступає в якості енергоносія. Після огляду промислового майданчику Єристівського ГЗК
пан Шойрер поділився враженнями: “Метою мого візиту є ознайомлення з підприємствами України в яких присутній швейцарський капітал, чи тих які тісно пов’язані з Швейцарією, як, наприклад, Ferrexpo. Я захоплений рівнем підприємства, яке можна поставити в один ряд з кращими підприємствами світу. Я неодноразово відвідував підприємства гірничодобувної галузі Північної Америки і Африки і саме в Горішніх Плавнях відкрив для себе новий світ. Це найкраще з того що я бачив.”

1496393249_img_4388

Надалі шановний гість відвідав оглядовий майданчик Полтавського ГЗК, де оцінив масштаби кар’єру. За тим пройшовся територією дільниці флотаційного доведення концентрату і ретельно вивчив технологічний процес цеху виробництва окатків. Він на власні очі побачив як руда перетворюється у окатки та взнав про тонкощі та рифи процесу виробництва.

1496393199_img_4527

Ґійом Шойрер, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні: “Населенню Полтавщини треба гордитись такими надбаннями як Полтавський та Єристівський ГЗК. Я вражений, як руда перетворюється в залізо, як величезне обладнання керується кількома людьми в затишній операторній. А особливо приємні враження – це гостинність людей та їхня гордість за те, що вони тут працюють. І та продукція, яку випускають на комбінаті розходиться по всьому світу”

Відео: ТРК “ГОК”. Фото: Дмитро Купцов