Головна / Видео / Підтримка Костянтина Жеваго – запорука перемог спортсменів на міжнародному рівні

У Португалії та Угорщині пройшли перші два етапи Кубку світу з веслування на байдарках і каное. На цих змаганнях нагороди світового рівня завоювали спортсмени із Горішніх Плавнів Дмитро Янчук та Тарас Міщук.

У Португалії Дмитро Янчук разом із Тарасом Міщуком на каное-двійці здобули два комплекта нагород, один з яких виявися золотим.У перший фінальний день Дмитро Янчук та Тарас Міщук стали срібними призерами престижних змагань. Бронзові призери Олімпійських ігор-2016 на каное-двійці фінішували другими на дистанції 1000 метрів. У цьому заїзді українців випередив лише екіпаж із Куби.

Свій результат наші земляки покращили на дистанції 500 метрів. Наш дует у головному фіналі фінішував першим. Українці випередили суперників із Німеччини на чолі із олімпійським чемпіоном Себастьяном Бренделем та його партнером Яном Вандереєм.

Після цього Дмитро Янчук та Тарас Міщук завоювали срібну медаль на другому етапі Кубку світу, який відбувся в угорському Сегеді. На дистанції п’ятсот метрів українці програли лише росіянам, але виграли боротьбу за друге місце у бронзових призерів — іспанців.В останньому старті цього етапу Кубку світу Дмитро Янчук завоював свою другу нагороду у Сегеді. Він став бронзовим призером у змішаній естафеті на каное загальна дистанція якої склала три тисячі метрів.

Такі яскраві досягнення наших провідних спортсменів — це результат багаторічної підтримки спорту, яку постійно здійснює народний депутат України Костянтин Жеваго.