Головна / Актуально / З Днем народження, Полтавський ГЗК!

Шановні працівники Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, ветерани підприємства!

27 лютого, день народження Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, посідає особливе місце у низці професійних свят. Адже у цей складний та відповідальний час найвищої поваги заслуговує ваша нелегка, але надзвичайно важлива та потрібна для міста та всієї країни праця. Професія гірника не без підстав вважається однією з найбільш почесних, тому люди, які присвятили їй своє життя, користуються особливою повагою.

Кожен з етапів історії розвитку підприємства формував і характер його працівників. Ви неодноразово довели, що вмієте з честю переживати нелегкі часи та відроджувати економіку. І день народження підприємства – це гарна нагода згадати позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань. У нашому випадку тих, які стосуються добробуту громади, перспектив соціального розвитку, духовних аспектів, краси, гармонії і благоустрою не тільки підприємства, а й міста.

З нагоди свята хочеться висловити щирі слова подяки ветеранам виробництва, чий неоціненний досвід передається молодому поколінню. Відрадно, що ваша відданість обраній справі, ентузіазм, справжній трудовий гарт, як непорушні традиції, продовжуються і перебувають у надійних руках нинішнього покоління гірників. Адже попереду на нас чекає багато планів і проєктів. Сподіваюся, що ми з вами збережемо порозуміння, взаємну повагу й підтримку для подальшого розвитку й процвітання підприємства.

Бажаю всім нам терпіння, наснаги, мудрості, добра та непорушної віри у щасливе майбутнє. Хай щастя, благополуччя і достаток будуть у кожній родині! Зі святом вас!

З повагою Костянтин ЖЕВАГО