Головна / Новини / Народний депутат України Костянтин Жеваго подарував нацгвардійцям комплекс відеоспостереження

З 1998 року Костянтин Жеваго займається благодійною діяльністю, одним з напрямків якої є допомога українським віськовим.

25 березня, на честь другої річниці створення підрозділу Національної гвардії України, кременчуцькі нацгвардійці, кожен з яких пройшов зону АТО, приймали вітання і подарунки від представників влади міста та області, народних депутатів і директорів великих підприємств. Подарунок нацгвардійцям від народного депутата України Костянтина Жеваго-комплекс відеоспостереження.

25.03_video

Як говорить помічник народного депутата в Кременчуці, Ірина Зінченко, допомога від Костянтина Жеваго особливо активізувалася навесні 2014 року, у важкі для держави часи, коли в східних регіонах України почалася антитерористична операція. Ще тоді, в ході особистого спілкування з командуванням військової частини № 3059, яка дислокується в Кременчуці, Костянтин Жеваго вивчив потреби в матеріально-технічному забезпеченні частини і прийняв рішення максимально допомагати нацгвардійцям.

«Ефективність виконання військовослужбовцями своїх обов’язків перед Батьківщиною залежить від їх матеріального забезпечення. А на момент початку АТО матеріально-технічна база підрозділу була вкрай мізерна. Костянтин Жеваго відразу допоміг придбати бійцям найголовніше – засоби індивідуального захисту: бронежилети, каски, комплекти захисту рук та ніг для військовослужбовців. Також, для поліпшення побуту солдатів строкової служби, було придбано і передано на баланс частини телевізор. У вересні 2015 року за сприяння народного депутата Костянтина Жеваго і підтримки кременчуцьких підприємців, для військової частини було придбано потужний сучасний автомобіль «Jeep Grand Cherokee», позашляховик зараз використовується як для доставки особового складу в зону АТО, так і в місці постійної дислокації. Автомобіль має високу прохідність. Це сучасна і комфортна машина», – говорить Ірина Зінченко.

Меценатська діяльність Костянтина Жеваго відома далеко за межами виборчого округу №150. Також Ірина Зінченко зазначила, що матеріальна підтримка військової частини Національної гвардії є лише частиною тієї масштабної допомоги, яку він надає захисникам України.

Так, дізнавшись, що є необхідність у придбанні та налаштування системи відеоспостереження, народний депутат відразу ж виступив з ініціативою допомоги. І сьогодні, на урочистостях, військовослужбовці отримали потрібний подарунок від народного депутата », – каже Ірина Зінченко і продемонструвала 16 камер відеоспостереження і спеціальну апаратуру, яка об’єднує їх в один комплекс.

Олександр Аленін, командир військової частини № 3059, зазначив, що народний депутат України Костянтин Жеваго, постійний партнер Національної гвардії і завжди готовий прийти на допомогу. На урочистостях в Кременчуці, від імені керівництва Національної гвардії народному депутату України було передано медаль «За честь і патріотизм».