Главная / Новости / З Днем народження, Комбінат!

Шановні працівники та ветерани Полтавського ГЗК!

Щиро вітаю вас із річницею одержання першого концентрату на вашому підприємстві! Ця дата є важливою для всіх, хто пов’язав своє життя з комбінатом та містом.

Нині Полтавський ГЗК — одне з найпотужніших підприємств гірничодобувної галузі та посідає провідні позиції в Україні за рівнем модернізації й обсягами виробництва. У цьому значна заслуга всього трудового колективу комбінату, а також ветеранів, що свого часу заклали потужну базу для подальшого розвитку підприємства.

Я переконаний, що всі намічені плани досягаються завдяки взаєморозумінню, цілеспрямованій, злагодженій роботі працівників підприємства, адже гірники завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини.

Сьогодні я висловлюю слова подяки ветеранам  виробництва, чий неоціненний досвід передається молодому поколінню. Відрадно, що ваша відданість обраній справі, ентузіазм, справжній трудовий гарт, як    непорушні  традиції, продовжуються і знаходяться в надійних руках нинішнього покоління гірників.

Від щирого серця зичу вам щастя, міцного здоров’я, оптимізму і благополуччя. Хай ваша плідна праця буде запорукою подальшого розвитку та процвітання комбінату.

З повагою, народний депутат України Костянтин ЖЕВАГО