Головна / Видео / Подарунок до Дня Знань від Костянтина Жеваго
Bil

Нові енергоощадні вікна та набори канцелярського приладдя до нового навчального року отримали від народного депутата України Костянтина Жеваго у навчально-виховному комплексі села Білецьківка

Як розповів нам директор навчально-виховного комплексу Володимир Кулаженко, таку назву заклад отримав 1990 року і став першим у Кременчуцькому районі. Взагалі школу було збудовано 1988 року і до цього часу — жодного капітального ремонту.

Володимир Кулаженко — директор навчально-виховного комплексу с.Білецьківка: “Процес заміни вікон ще триває, за тиждень мають завершити. Всього буде замінено 134 вікна на загальну суму близько 1 млн.грн. Сьогодні під час урочистостей, за доброю традицією, подарунки від народного депутата України Костянтина Жеваго отримали першокласники. В середині цих важких пакетів — все необхідне для навчання в школі: ручки, олівці, альбоми, зошити, фарби та інше канцелярське приладдя”

Від імені народного обранця з привітальним словом до присутніх звернувся директор Біланівського ГЗК Юрій Химич. Наразі в школі перебувають 335 учнів та 102 дитини дошкільного віку. Про що зазвичай піклуються батьки, віддаючи дитину в садочок чи до школи. Звичайно, щоб була нагодована і щоб в приміщенні було тепло. Вдячність від батьківського комітету навчального закладу висловила мати випускниці Тетяна Гава.

У переліку благодійних справ – капітальний ремонт групи дошкільного підрозділу із укомплектуванням обладнання та меблів. Вже 2 з половиною роки   на балансі закладу перебуває в якості подарунка від Біланівського ГЗК шкільний автобус.