Головна / Видео / Перший дзвоник у Горішніх Плавнях – Костянтин Жеваго привітав школярів, батьків і педагогів
1504262347_img_5763

Для учнів і педагогів звучало багато поздоровлень та побажань, а першокласники отримали подарунки від народного депутата України Костянтина Жеваго

Перший дзвоник покликав учнів до шкіл. У навчальних закладах Горішніх Плавнів пройшли урочисті лінійки. Дощова погода не зіпсувала святкової атмосфери, проте змусила всіх зайти до приміщень. 

Перший раз у першу школу. Так на урочистій лінійці в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 говорили про першокласників. 58 маленьких учнів поповнили шкільну родину. Сьогодні до них прикута вся увага. У малечі особливий день. Відсьогодні у них з’явився важливий обов’язок — навчатися. Малеча вже чітко знає чим буде займатись на уроках. Для батьків першокласників сьогодні також день хвилювання. Для їхніх дітей настав новий етап в житті.

Наталія Лукоцька — мати першокласника: “Настраивать на работу в первом классе нам не пришлось. Ребёнок очень сильно хотел, очень сильная подготовка была в период весенний, когда мы посещали школу по субботам, поэтому адаптация прошла очень легко. Ребёнок уже знал учителей, стены, кабинеты, что его ждет в новом классе, поэтому он шел с огромным желанием” 

Директор першої школи Наталія Тягай привітала учнівський та педагогічний колективи із Днем знань та подякувала тим, хто розвиває та підтримує навчальний заклад.

Наталія Тягай — директор ЗОШ І-ІІІ ст. №1 : “Хочу подякувати сьогодні міську владу. Хочу подякувати сьогодні гірничо-збагачувальні комбінати, Благодійний фонд, завдяки яким наша школа має таку потужну матеріально-технічну базу. Завдяки якій ваші знання стануть ще кращими і ще більш досконалими”

Розділити свято із шкільною родиною завітали начальник міського відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, методист методичного кабінету міського відділу освіти Марина Малиця та Сергій Канарський заступник директора  з виробництва Полтавського ГЗК.

Сергій Канарський – заступник директора з виробництва Полтавського ГЗК: “Дозвольте мені від імені всього колективу Полтавського ГЗК, голови правління, а також від народного депутата України, Костянтина Валентиновича Жеваго усіх вас привітати з Днем знань, побажати учням терпіння, батькам також, щоб у вас все склалося”

Для 11-класників цьогорічний перший дзвінок — останній. Вже за кілька місяців вони залишать учнівську парту та підуть у самостійне плавання. Тому для них це свято було з нотками суму.

Святковий звук першого дзвоника пролунав в усіх навчальних закладах нашого міста. У актовій залі спеціалізованої школи ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Віктора Нижниченка яблуку ніде впасти. На святкування Дня знань зібралось чимало люду. Зала наповнена розмаїттям квіткових букетів, повітряних кульок. А на обличчях школярів різні емоції: в когось посмішка, а в когось смуток. Напевно за минувшим літом.

Поздоровити учнівський та педагогічний колектив 3-ї школи прийшло багато поважних гостей. Першим свої привітання висловив голова правління ПрАТ “Полтавський ГЗК” Віктор Лотоус. Також на святі були присутні директор благодійного фонду Полтавського ГЗК В’ячеслав Мінязєв, директор обласного інституту післядипломної освіти ім. М.Остроградського Віталій Зелюк, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина,  секретар міської ради Сергій Дорота.

Святкова програма супроводжувалась музичними виступами школярів, за що вони отримували вдячні оплески глядачів. Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. номер 5 імені Людмили Бугаєвської святкувала із танцями. Лілія Щербина — головний спеціаліст відділу освіти вручила директору 5-ї школи Аллі Тузіковій грамоту від організаторів українознавчої гри “Соняшник”, як найкращому навчальному закладу України.  Привітав присутніх і Дмитро Вінівітін — заступник начальника технічного відділу ПрАТ Полтавський ГЗК.

Спортивна зала спеціалізованої школи номер 2 була вщент заповнена школярами, педагогами та гостями свята. Тут також відзначали перше вересня веселими піснями та танцями. Вітали шкільну родину заступник міського голови Надія Угнічева, спеціалісти  міського відділу у справах сім’ї та молоді, а також представники керівництва ПрАТ ПГЗКа. Ось першокласники у своїх класах після лінійки. Тут на них вже чекали подарунки від народного депутата України Костянтина Жеваго. Подароване канцелярське приладдя точно знадобиться малечі. Такі ж святкові пакунки від народного обранця 1 вересня отримали всі першокласники його виборчого округу.

Хвиля святкових лінійок прокотилася навчальними закладами нашого міста. Перший дзвінок дав старт новому навчальному року. Побажаємо всім учням та педагогам наснаги у здобутті знань.