Головна / Актуально / Новорічні і Різдвяні подарунки від Костянтина Жеваго найкращим школярам Кременчуцького району

Таким чином Костянтин Жеваго реалізує один із пріоритетів своєї депутатської діяльності – підтримку обдарованої молоді та стимулювання її до здобуття нових навчальних висот.


Різдвяні подарунки від народного депутата України Костянтина Жеваго. Їх отримали найталановитіші та найстаранніші школярі Кременчуцього району. За благодійної підтримки парламентаря сьогодні, 5 січня, вони відвідали один з популярних розважальних центрів міста, де в якості нагороди за свої успіхи насолоджувалися грою в боулінг.

Радість, спортивний азарт та жага перемоги! Такі незабутні враження стали нагородою 42-м учням 7-11 класів шкіл Кременчуцького району, які впродовж 2017 року стали переможцями районних олімпіад та конкурсів. Яскравий і незабутній подарунок за старанність впродовж усього року зробив юним ерудитам народний депутат України Костянтин Жеваго. Новорічний боулінг-турнір – це вже другий новорічний подарунок від Костянтина Жеваго обдарованим дітям району.

Торік за підтримки парламентаря вони побували з екскурсією у місті Дніпро. Такі захопливі і незвичні заходи об’єднують прогресивну юнь і стають чудовим стимулом для подальших навчальних звершень. Під час новорічного боулінг-турніру його учасники отримали від народного депутата солодкі подарунки.

Про свої враження розказали Богдан Романко, учень 11 класу Салівської ЗОШ, Карина Орленко, учениця 10 класу Білецьківського НВК, Дарина Герасименко, учениця 8 класу Білецьківського НВК. Народний депутат України Костянтин Жеваго завжди йде пліч-о-пліч із районною адміністрацією, допомагаючи посадовцям ростити розумну і талановиту нову генерацію українців. Про це у своєму привітальному слові зазначила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької РДА Оксана Семерянін.

За два десятиріччя своєї депутатської діяльності Костянтин Жеваго допоміг здобути високого професійного рівня цілій плеяді талановитої молоді і буде продовжувати це робити.