Головна / Видео / Найкращим у навчанні – найкращий літній відпочинок!
Gorizont

За особливі успіхи у навчанні таку можливість школярам подарував народний депутат України Костянтин Жеваго

10 обдарованих дітей Кременчуцького району разом зі своїми батьками зібрались аби отримати безкоштовні путівки до одного із найкращих спортивно-оздоровчих центрів у нашій області. Більшість школярів відвідають центр «Горизонт» вперше. За розповідями товаришів знають, що відпочинок там стане справді незабутнім.

Батьки з гордістю розповідають про досягнення своїх чад, завдяки яким вони отримали коштовний подарунок від народного депутата України Костянтина Жеваго.

Помічник народного депутата України Костянтина Жеваго Уляна Жакун та голова Кременчуцької райдержадміністрації Андрій Безкоровайний вручили путівки. Їх отримали 9 дівчаток та один хлопчик які є учасниками, а також призерами районних та обласних олімпіад і конкурсів. Уляна Жакун від імені народного депутата України Костянтина Жеваго привітала талановиту молодь та назвала її інтелектуальним цвітом Кременчуцького району. Для народного депутата України Костянтина Жеваго допомога та підтримка дітей, що навчаються у сільських школах завжди була пріоритетною.

Путівка до оздоровчого центру дороговартісна – п’ять тисяч п’ятсот гривень. Не кожна родина може придбати її. Тож такий подарунок справді цінний. Допомогу народний обранець Костянтина Жеваго здійснює постійно.

Народний депутат України Костянтин Жеваго особливо піклується про обдарованих школярів, зазначила його помічник: “З 1998 року Костянтин Валентинович, коли вперше був обраний у народні депутати України, зразу ж проїхав сільськими районами і побачив в якому, можна сказати, такому жалюгідному стані сільські школи, він сказав, що пріоритетом в роботі народного депутата буде підтримка сільської обдарованої молоді, сільських навчальних закладів, і по цей день (вже скоро буде 20 років) ми постійно в Кременчуцькому районі відчуваємо цю допомогу Костянтина Жеваго” 

Від минулого року кількість безкоштовних путівок для талановитої молоді збільшилось удвічі. Народний депутат України Костянтин Жеваго постійно підтримує громаду свого виборчого округу і крім   безкоштовного відпочинку та оздоровлення дітей, здійснюються ремонтні роботи шкіл та фінансуються інші заходи, спрямовані на підвищення якості навчального процесу. Також, минулого року в кожну школу району були закуплені меблі для першокласників. Щороку 1 вересня дітлахи отримують в подарунок канцелярське приладдя. Загалом, за останні 5 років коштом благодійного фонду, засновником якого є Косянтин Жеваго, були виконані ремонтні роботи приміщень майже всіх навчальних закладів району.

Щасливі власники путівок з посмішками на обличчі роблять фото на згадку. Незабаром почнеться їхній літній відпочинок. Такий подарунок від народного депутата України Костянтина Жеваго, став справжньою нагородою за успіхи і досягнення учнів у навчанні.