Головна / Видео / Літо-2017: Талановиті діти Полтавщини гарно відпочили завдяки Костянтину Жеваго
1465212950_tudbq7p7mda-1

Завдяки небайдужості нардепа, переможці та призери предметних олімпіад, учасники різних наукових та творчих конкурсів відпочивають у “Горизонті” безкоштовно

Відпочити та оздоровитись за період літніх канікул — таке завдання стоїть перед школярами. Дитячий спортивно-оздоровчий центр “Горизонт” –  найкраще місце на Полтавщині, де діти можуть набратись сил перед новим навчальним роком. Та не всі родини мають змогу придбати туди путівку. Народний депутат України Костянтин Жеваго  підтримує талановиту молодь нашої області. 

Єва Мулявка приїхала до “Горизонту” із Білецьківки Кременчуцького району. Оздоровлюється тут безкоштовно. Завдяки своїм здобуткам у навчанні отримала путівку в подарунок від народного депутата України Костянтина Жеваго. Дівчина у захваті від відпочинку:  “Мені дуже тут подобається. По-перше я люблю їсти, тут дуже гарно готують. Хороші вожаті, вони зацікавлені, вони запитують нас, що ми хочемо, що ми можемо провести. Кожен розповідає чого він хоче, запропонує свою ідея, нас тут вислуховують, і я себе відчуваю тут, я тут наче розкриваюсь. В мене тут є друзі, я не соромлюсь себе, своїх талантів”

Затишні вулички «горизонтівського» містечка ніколи не бувають безлюдними. Тут кожен куточок наповнений дитячим сміхом, посмішками та веселим галасом. Для змістовного та корисного відпочинку маленьких відвідувачів оздоровчого центру є все необхідне. Для кожного знайдеться  заняття до вподоби. Поточного літа 10-ро дітей із Кременчуцького та 11-ро із Глобинського районів, коштом народного депутата України Костянтина Жеваго можуть сповна насолодитись відпочинком у щасливій «горизонтівській» родині. Помічники народного депутата Уляна Жакун та Любов Качмар приїхали поспілкуватись із цією молоддю та дізнатись, які ж емоції вони отримують від подарованого їм відпочинку.

Ірина Левкова:  “В цей табір я потрапила за свої досягнення у навчанні, за те що брала участь в олімпіадах районного рівня, займала призові місця. Дякую Костянтину Жеваго за те, що він подарував мені таку можливість, щоб я відпочила в цьому таборі. Тут я знайшла багато нових друзів і хочу приїхати сюди ще раз»

Дар’я Борисенко: “Мені дуже подобається в цьому літньому таборі. Тому що вожаті, вихователі дуже гарно ставляться до нас, ми можемо гуляти, веселитися. Тут ніколи скучати. Спасибі Костянтину Жеваго за те, що він мені дав можливість побувати в цьому таборі і насолоджуватися літом”  

Народний обранець піклується про юне покоління Полтавщини. Дитячий спортивно-оздоровчий центр завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду Полтавського ГЗКа є сучасним осередком для зміцнення здоров’я молоді.

Наталія Мартинович, директор ДСОЦ “Горизонт”: “З 2010 року розпочалась активна співпраця ДСОЦ “Горизонт” із благодійним фондом, заснованим народним депутатом Костянтином Валентиновичем Жеваго та головою правління ПрАТ “Полтавський ГЗК, Віктором Вікторовичем Лотоусом”. Це проявилося у тому, що були відреставровані чотири спальних корпуси, адміністративно-медичний корпус, починаючи із 2010 року закупляється технологічне обладнання для харчоблоку, для занять фізкультурою та спортом, для оновлення інфраструктури оздоровчого центру”

Завдяки співпраці Благодійного фонду ПГЗК та міської адміністрації, “Горизонт” став одним із найпопулярніших місць відпочинку. Сюди приїздять діти з усіх куточків України. Спільні зусилля міської адміністрації та Благодійного фонду ПГЗК з кожним роком покращують інфраструктуру “Горизонту”. Вартість путівки сюди досить висока для багатьох родин – 5 тисяч 500 гривень. Тому такий подарунок від народного депутата України Костянтина Жеваго справді цінний. Його отримують також і багатодітні родини.

Благодійність народного депутата України Костянтина Жеваго спрямована також і на покращення умов навчального процесу у сільських школах  свого виборчого округу.

Любов Качмар, помічник-консультант народного депутата: “Робота народного депутата України, Костянтина Валентиновича Жеваго ґрунтується на тому, щоб кожна благодійна справа конкретно надавала допомогу дітям. І хочу сказати, що в цьому напрямку, в цьому навчальному році, дуже багато було зроблено для дітей Глобинського району. В основному великі кошти у нас ідуть на заміну вікон, дверей, утеплення навчальних закладів. Це Гриньківська ЗОШ, ми замінили вікна, в цьому році у нас розпочинає роботу Радалівськиї НВК, де ми повністю замінили двері цього закладу, також надавали ми допомогу Глобинській районній центральній лікарні, зокрема дитячому відділенню, у кожній палаті дитячого відділення замінені вікна на енергозберігаючі. Також в цьому році Глобинський ДНЗ № 3 святкував свій ювілей і ми подарували телевізор”

Важливо заохочувати дітей до навчання та давати їм стимул здобувати все більше перемог. Поїздка в дитячий спортивно-оздоровчий центр “Горизонт” став для обдарованих школярів із Кременчуцького і Глобинського районів чудовою винагородою від народного депутата України Костянтина Жеваго.