Головна / Видео / Костянтин Жеваго традиційно привітав першокласників з Днем знань
1Sept

Канцелярські приладдя отримають цьогоріч 556 малюків Горішніх Плавнів

Більш ніж півтисячі першокласників цьогоріч пішли до школи у нашому місті і вже за традицією, благодійний фонд Полтавського ГЗК на чолі з народним депутатом України Костянтином Жеваго, підготував малятам сюрпризи – канцелярські набори для навчання. Такі подарунки отримали діти не тільки у Горішніх Плавнях, а ще й у кількох районах Полтавської області.

До набору входить безліч потрібних для навчання дитини речей: олівці, ножиці, клей, фарби, фломастери, ручки, альбом, кольоровий папір та картон, пластилін, зошити з логотипом “Феррекспо” тощо. Усі подарунки розділені за гендерним принципом – дівчинці та хлопчику. Вартість одного набору – 174 гривні, тому крім користі дітям, він стане у нагоді і батькам, які зможуть дещо зекономити під час збирання дитини до школи.

Надія Шевченко, заступник директора ЗОШ № 4 з навчально-виховної роботи

“1 вересня до нашого дружного шкільного колективу вливається гомінке непосидюче поповнення – першокласники. Для них цей день має стати незабутнім, насиченим яскравим святом. Завдяки благодійному фонду полтавського гірничо-збагачувального комбінату за підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго, ми 1 вересня вручимо подарунки – це набори канцелярії, дуже яскраві і красиві альбоми, все необхідне для уроків трудового навчання і малювання”

Благодійний фонд Полтавського ГЗК під патронатом Костянтина Жеваго вже вкотре дарує дітям подарунки на початку навчального року. Але з огляду на те, що більшість батьків вперше відправляють дітей до школи, канцелярські набори від благодійного фонду стають для них приємним сюрпризом. Отже, вже у п`ятницю, 1 вересня, 556 першокласників нашого міста повернуться зі школи додому не з порожніми руками.