Головна / Актуально / Костянтин Жеваго привітав учасників і переможців районного етапу конкурсу “Вчитель року 2018”
UCH_ROKU

Громада Кременчуцького району вшановувала учасників та переможців першого етапу обласного конкурсу педагогічної майстерності “Вчитель року 2018”.
Урочистості з цього приводу відбулися в приміщенні Піщанської гімназії.


Серед учасників цьогорічного конкурсу педагогічної майстерності – 10 вчителів навчальних закладів Кременчуцького району, які виборювали звання “Найкращих” у трьох номінаціях: українська мова та література, фізика та фізична культура. Найбільшим було представництво філологів – шість вчителів, з яких одна переможниця. Нею стала Тетяна Караманець — вчитель української мови та літератури Піщанівської гімназії. Доленосною стала участь у конкурсі і її колеги — вчителя фізкультури Піщанівської гімназії Олексія Кагала.


Учасниками сьогоднішнього дійства стали ті люди, які вміють цінувати і шанувати вчительську працю, ті, хто постійно підтримує освітянські ініціативи і допомагає їм реалізуватися. Серед останніх Уляна Жакун — помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго. Всі учасники конкурсу, у більшій ступені переможці, отримали від Костянтина Жеваго грошові винагороди. Так співпало, що урочистості проходили саме у день, оголошений Міжнародною організацією Юнеско, Днем “Дякую”, тому символічно, що помічник народного депутата, Уляна Жакун подякувала організаторам свята, представникам районної влади, громадськості за співпрацю і взаєморозуміння і передала на згадку про участь у конкурсі пам’ятні сувеніри від народного депутата України Костянтина Жеваго.