Головна / Актуально / Костянтин Жеваго привітав ДНЗ “Дзвіночок” м. Глобіне із 60-річчям

Три сучасні плазмові телевізори – такі вартісні і приємні подарунки від народного депутата України Костянтина Жеваго отримали маленькі вихованці ДНЗ «Дзвіночок», міста Глобине. Днями дошкільний заклад відсвяткував свій 60-річний ювілей.

Яскраві, творчі та талановиті – такими постали маленькі вихованці Глобинського дитячого садочка №1 «Дзвіночок» на святковому концерті з нагоди 60-річного ювілею свого навчального закладу. ДНЗ має художньо-естетичне спрямування роботи з дітьми, тож виростають вони справжніми зірочками, які згодом здобувають престижні музичні премії. До свята – щирі вітання з вуст малечі та поважних гостей, у тому числі і Любові Качмар – помічника-консультанта народного депутата України Костянтина Жеваго. Як водиться, гості завітали не з пустими руками. Для розвитку творчих здібностей дітей – звукову систему, а для роботи у групах – плазмові телевізори.


Малеча із захватом прийняла подарунки і поділилася своїми планами щодо перегляду своїх улюблених передач.
У вихователя ДНЗ «Дзвіночок», переможця районного конкурсу педагогічної майстерності Тетяни Удовенко, плани щодо використання телевізора дещо інші.

Тетяна Удовенко, вихователь Глобинського ДНЗ №1 «Дзвіночок»: “Це допоможе при підготовці до занять використовувати різні дидактичні ігри”.

Костянтин Жеваго від перших днів своєї депутатської діяльності підтримував інноваційні технології у роботі з дітьми, – ділиться спогадами завідувач «Дзвіночка», Надія Власюга. Жінка працює у садочку 37 років, і майже 29 з них – на посаді завідувача.
Надія Власюга, завідувач Глобинським ДНЗ №1«Дзвіночок»: “Ще з першого дня, коли КВ вперше балотувався на депутата верховної ради, у нас була з ним дуже тепла зустріч у дитячому садку. Він подарував нам першу відеодвойку. Ми могли уже діткам показувати через касети розвиваючі програми і завдання опрацьовувати. На сьогоднішній день це ось такі гарні плазмові телевізори – і це наша мрія”

До речі, перший комп’ютер, придбаний для «Дзвіночка» – також подарунок від Костянтина Жеваго. Згодом ДНЗ отримав від парламентаря ще й комплект меблів в груповий блок: ліжка, стільчики та столи.

На початку свого функціонування «Дзвіночок» відвідували 75 діток, нині у ДНЗ – майже 300 дітей, які навчаються в 12-ох групах. Їхнє гармонійне зростання забезпечують 72 працівника, з них 39 – педагогічний персонал.

Підтримка дошкілля є пріоритетом депутатської діяльності Костянтина Жеваго і плани щодо підтримки дошкільної освіти Глобинщини реалізуються і цього року. Однією із ініціатив є обладнання ДНЗ району сучасними дитячими ігровими майданчиками.