Головна / Видео / Костянтин Жеваго надав допомогу для проведення Всеукраїнського фестивалю “Омельницьке розмаїття”
21557430_869444196553718_5102344409277243716_n

Щорічний фестиваль народної творчості “Омельницьке розмаїття” відбувся минулої суботи у селі Омельник

За підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго фестиваль із регіонального набув статусу всеукраїнського.

Забули про свої щоденні турботи і поринули на деякий час у чарівний світ музики, пісні та танцю учасники та гості восьмого фестивалю “Омельницьке розмаїття ”. “Українська народна пісня — є джерелом нашого буття. І добре, коли це розуміють небайдужі та спроможні допомогти”- говорить сільський голова Омельника Олександра Шеремєт’єва. Завдячуючи народному депутату України Костянтину Жеваго, який виступив генеральним спонсором фестивалю, ми здобули Всеукраїнську славу”, – додає сільський голова.

Подарунки та сувеніри для переможців та учасників фестивалю теж придбано коштом Костянтина Жеваго. За 8 років історії “Омельницького розмаїття” , вперше на фестиваль прибуло 57 колективів художньої самодіяльності. Колишній регіональний, сьогоднішній Всеукраїнський , він об”єднав аматорів музичного мистецтва з Київщини, Черкащини та Полтавщини. Сільський голова Білозірської обЇєднаної територіальної громади Черкаської області Володимир Міцук , говорить , що на фестивалі вперше. Представлятимуть танцювальний колектив та вокальний квартет.

Від імені народного депутата України Костянтина Жеваго всіх присутніх на фестивалі вітала його помічник -консультант Уляна Жакун: “Костянтин Валентинович постійно підтримує всі починання у громадах свого виборчого округу, де відбуваються, або шкільні свята, або ось такі народні свята , свята української пісні. Ніколи Костянтин Валентинович не відмовив жодній громаді.”

Голова Всеукраїнської асоціації Сільських селищних рад Микола Фурсенко на фестивалі вдруге і сподівається , що не в останнє. В рамках угоди про співпрацю та допомогу щороку обмінюються візитами громад. Сьогодні — як представники села Фурси Білоцерківського району Київської області.

Фольклорний народний аматорський ансамбль “Яснозір”я” з Великобагачанського району в Омельнику вперше. Перед виступом артисти трохи хвилюються. Головне — оплески.

Так і живемо, працюємо та співаємо для коханих та про кохання. Ще про Україну, адже саме це і зміцнює наше коріння, завдячуючи підтримці саме таких меценатів, як народний депутат України Костянтин Валентинович Жеваго.