Головна / Видео / К.В. Жеваго: Сучасні європейські технології – сільській медицині!
amb

Працівники амбулаторії сімейної медицини села Кам’яні Потоки Кременчуцького району віднині лікуватимуть пацієнтів у новому приміщенні, змонтованому із високотехнологічних блок-модулів австрійського виробництва.

Такий подарунок до Дня медичного працівника зробили громаді Біланівський та Єристівський ГЗК за підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго.  Інноваційні блок-модулі застосовують у найсучаснішому промисловому будівництві. Всередині таких приміщень тепло взимку і прохолодно влітку. Облаштовані електрообігрівачами та кондиціонерами. А також каналізацією і гарячою та холодною водою. «Такі технології у Європі нині застосовують для зведення лікарень, шкіл та садочків», – зазначає один із спонсорів будівництва, генеральний директор «Біланівського ГЗК» Юрій Химич.

«Це – просто мрія», – ділиться враженнями завідувач Кам’янопотоківської сільської амбулаторії Василь Дадінський. Досі медичний заклад діяв на базі пристосованого приміщення, де взимку було холодно, і не було найнеобхіднішого – водопостачання. На святковому заході з нагоди Дня медичного працівника та відкриття амбулаторії – радісний настрій. Громада тішиться: відтепер відвідувати лікарів стане комфортно і приємно. Численні гості свята наперебій дякують благодійникам – народному депутату України Костянтину Жеваго та підприємствам групи «Феррекспо». Вартість новозведеної за інноваційними технологіями амбулаторії чимала – майже мільйон гривень.

Обслуговуватиме вона мешканців трьох навколишніх сіл – Кам’яних Потоків, Чикалівки та Роєва, загальна кількість населення яких – понад 4 200 осіб, з них 609 дітей, 30 – у віці до одного року. «Нехай у вас будуть тільки приємні приводи для відвідування амбулаторії», – побажав громаді Юрій Химич. Зведення нової амбулаторії у Кам’яних Потоках – це черговий етап реалізації народним депутатом України Костянтином Жеваго своєї політики благодійної підтримки соціальної сфери села. Парламентар особливо дбайливо опікується галузями освіти, спорту та медицини у своєму виборчому 150-му окрузі.

Стрічку на вході до нової амбулаторії урочисто перетнуто. Ласкаво просимо до української сільської медицини за європейськими умовами!