Головна / Актуально / Дбати про дітей – дбати про майбутнє ! Підтримка закладів освіти Глобинщини з боку Костянтина Жеваго

Народний депутат України Костянтин Жеваго продовжує підтримувати навчальні заклади виборчого 150-го округу.

Тільки за два останні роки на оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів Глобинського району було витрачено майже півтора мільйона гривень. І кожен з них може похвалитися новими вікнами, сучасним ремонтом чи комп’ютерною технікою. Глобинська гімназія №1 ім. Василя Курченка – у їх числі.

Гімназія №1 ім. Василя Курченка – один із навчальних закладів Глобинщини, про який вже не перший рік дбає народний депутат України Костянтин Жеваго. Протягом останніх років коштом мецената у приміщенні цього закладу було замінено 114 вікон в класних кімнатах першого поверху та 5 – у їдальні; придбано комплект меблів для двох класних кімнат першокласників та обладнання двох комп’ютерних класів.

«Завдяки парламентареві школа суттєво змінилась на краще», – розповідає її директор Катерина Скляр.

Ось він, шкільний харчоблок. Старе, майже аварійне приміщення тепер не впізнати. А це – кабінет молодших класів, колись турботливо оснащений за підтримки Костянтина Жеваго новими ергономічними меблями. Сучасна система дозволяє партам «рости» разом з учнями.

Гімназія №1 – тільки один із багатьох начальних закладів виборчого округу Костянтина Жеваго. І в кожному з них завдяки допомозі парламентаря щороку відбуваються позитивні зміни. До речі, 2018 рік народний депутат оголосив роком дошкільної освіти. Тож, в планах на найближчі місяці – забезпечити всі дошкільні навчальні заклади Глобинщини дитячими ігровими майданчиками.